Ilustracja do informacji: Poprawa warunków edukacyjnych w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Międzyrzeczu Poprawa warunków edukacyjnych w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Międzyrzeczu
Projekt: Poprawa warunków edukacyjnych w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Międzyrzeczu.
Projekt nr RPLB.09.03.01-08-0014/18, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020, Działanie 9.3 „Rozwój infrastruktury edukacyjnej”  oraz z budżetu Powiatu Międzyrzeckiego.
Beneficjent: Powiat Międzyrzecki.
Budżet projektu: Całkowita wartość projektu wynosi 2 601 023,09 zł, w tym dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w wysokości 1 207 152,68 zł.Zakres i cel realizacji: Zakres realizacji obejmuje prace remontowo – modernizacyjne pracowni zawodowych wraz z pracami towarzyszącymi w budynku warsztatów szkolnych,  należących do Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Międzyrzeczu.
Celem inwestycji jest poprawa warunków kształcenia zawodowego, w szczególności kierunków budowlanych oraz uzyskanie możliwości prowadzenia kursów spawania, obsługi wózka widłowego oraz lepszych warunków nauczania przedmiotów teoretycznych zawodowych na wszystkich kierunkach oferowanych przez CKZiU Międzyrzecz.
Czas trwania projektu: od 21.02.2018 do 31.07.2021
Tablica projektu