Krajobraz kulturowy i zabytki Ziemi Międzyrzeckiej

Ilustracja do informacji: Krajobraz kulturowy i zabytki Ziemi Międzyrzeckiej 28 lutego 2018 roku w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Międzyrzecz odbyło się spotkanie promocyjne książki autorstwa dr hab. Marcelego Tureczka pt. „Krajobraz kulturowy i zabytki Ziemi Międzyrzeckiej”. Publikacja nie ma charakteru komercyjnego i nie jest przeznaczona do sprzedaży. Druk książki został sfinansowany ze środków publicznych przez Powiat Międzyrzecki. Edycję elektroniczną tej publikacji udostępniła Biblioteka Cyfrowa Uniwersytetu Zielonogórskiego w porozumieniu z Powiatem Międzyrzeckim. Książkę można pobrać z poniższego załącznika.